Dzień Myśli Braterskiej

Czuwaj!

24 lutego świętowaliśmy wspólnie Dzień Myśli Braterskiej na naszej. Stanicy ZHP Gnojno Na początku odbył się uroczysty apel na którym zostały wręczone listy pochwalne Komendanta Chorągwi dh. Agacie Bojko, dh. Gabrieli Romaniuk i dh. Nataszy Dmitruk 👏 W tym roku srebrne liście dębu 🍂 za 3 lata nieprzerwanej służby instruktorskiej otrzymało aż 9 instruktorów! Phm. Michalina Barabaniec otrzymała długo wyczekiwany stopień Harcerki Rzeczypospolitej i to z ramienia samej komendantki hufca. Zuchom z 23 BGZ ,,Bystre Asy” przyznano tropy i sprawności, a 35 BWDH ,,Nautis” ma dwójkę nowych przybocznych dh. Nataszę Dmitruk i dh. Filipa Machniaka oraz podzastępowego dh. Michała Drewulskiego 🥳 Nie zabrakło pochwał i podziękowań. Druhna komendant dostała w prezencie od pwd. Jana Hołuba własnoręcznie wyrzeźbioną kuksę (kubek wyciosany w całości z kawałka drewna)☕🪵. Następnie dh. Jan rozpalił obrzędowe ognisko. Wszyscy zostali podzieleni na zastępy i ruszyli na grę terenową. A tak prezentują się jej wyniki:

1 miejsce – zastęp Jagódki

2 miejsce – zastęp NiepokonaniX

3 miejsce – zastęp Dzikie Koty

Dziękujemy wszystkim za przybycie! To był dobry dzień spędzony w iście braterskiej atmosferze! ⚜️😊